O nas

Piekarnia Ciastkarnia "Jasiek" powstała w 1998 roku od początku działalności firmy najważniejszym celem był wypiek tradycyjnego pieczywa śląskiego.

Produkcja pieczywa odbywa się na naturalnych zakwasach żytnich zachowując najwyższy kunszt wypieku, mogący zaspokoić oczekiwania każdego smakosza. Nasze pieczywo wypiekane jest bez konserwantów i polepszaczy. Wyroby cukiernicze robione są zaś z wysokiej jakości naturalnych składników. Wypiek oparty jest na starych sprawdzonych recepturach w połączeniu z nowymi trendami trafiającymi w gusta naszych klientów. Staramy się, aby nasza praca była doceniana przez klientów i partnerów handlowych firmy.

Piekarnia

Piekarnia

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, obecnie to 70 osób. Aktualnie posiadamy 8 sklepów firmowych licząc jednocześnie na dalsze rozszerzanie naszej sieci.
Nasza firma działa na rynku lokalnym Śląska, w obrębie miasta Pszczyna i okolic. Zapewniamy państwu szybką i profesjonalną obsługę, korzystając z rozbudowanego własnego transportu.
Prowadzimy również obsługę domów weselnych, restauracji i przyjęć okolicznościowych posiadając pełną ofertę bankietową (cateringową) na pieczywo, ciasta, torty i desery.

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom naszych stałych i przyszłych klientów, wprowadzamy nową linię produktów do asortymentu. W ofercie kateringowej, inaczej bankietowej, proponujemy państwu torty okolicznościowe w różnych kształtach i smakach, ciasta deserowe, desery bankietowe oraz różnego rodzaju chleby i bułeczki z przeznaczeniem na kanapki i zakąski. Ten dział naszej produkcji skierowany jest do: Restauracji, Kawiarni, Firm Cateringowych, Hoteli oraz Domów Weselnych.

Piekarnia