Coffee Bistro

Coffee Bistro Piekarnia Jasiek to doskonale zlokalizowany, innowacyjny punkt piekarniczo-cukierniczy z własną kawiarnią. Znajduje się on przy ul. Dobrawy w Pszczynie na Osiedlu Piastów. Atrakcyjna lokalizacja, przy drodze wojewódzkiej 933 (Pszczyna – Jastrzębie-Zdrój), a także duży parking dla klientów, powodują, że w drodze do pracy i szkoły bardzo łatwo trafić do naszego punktu i zaopatrzyć się o świeże pieczywo – gotowe kanapki i bułki. Dla lokalnych mieszkańców nasz punkt może stanowić atrakcyjne miejsce spotkań, gdzie pośród zapachów świeżej kawy i aromatycznego pieczywa można poplotkować lub umówić się na spotkanie biznesowe.

W ofercie naszego punktu gastronomicznego znajdziecie nie tylko wypieki, które do tej pory były Wam doskonale znane, ale również nowości, tj. włoską foccaccię, pizzę, jogoszejki, desery lodowe oraz soki wyciskane ze świeżych owoców i warzyw. Nie zabraknie też aromatycznej kawy parzonej w ekspresie ciśnieniowym. Miłośnicy czarnej i białej kawy, latte, cappuccino, a także kaw z dodatkiem likierów smakowych z pewnością znajdą u nas coś dla siebie.

Popijając ulubiony kawowy napój, wybrać można do niego na miejscu kawałek ciasta lub tortu, a w okresie letnim wypróbować naszych pysznych lodów, dostępnych w wielu smakach.

Jeśli czas nie pozwoli Wam na chwilę wytchnienia, istnieje możliwość zakupu wybranych produktów na wynos – dzięki temu zawsze można się cieszyć np. aromatyczną kawą i smacznymi kanapkami w pracy lub w szkole.

Zapraszamy serdecznie.