Oferta

Pieczywo, ciasta, torty oraz inne wypieki produkujemy w oparciu o stare sprawdzone receptury, łącząc je z najnowszymi trendami i technologiami. Posiadamy 8 sklepów firmowych, pracując jednocześnie nad dalszym rozszerzeniem sieci sprzedaży.

Zobacz wszystko
Zobacz

Piekarnia

Oferujemy zdrowe pieczywo produkowane na naturalnych zakwasach. Duży asortyment produktów oraz najwyższy kunszt wypieku zostały już docenione przez wielu klientów.

Zobacz

Ciastkarnia

Wyśmienite ciasta różnego rodzaju oraz torty na urodziny, imieniny, chrzciny i wesela – jednym słowem słodkie wypieki na każdą okazję, które cieszą oko i podniebienie naszych klientów.

Zobacz

Coffee Bistro

Nowoczesna kawiarnia z połączeniem punktu firmowego naszej piekarni – tak w skrócie można nazwać nowo otwarty lokal przy ulicy Dobrawy w Pszczynie, do którego zapraszamy na kawę i inne specjały.

O nas

Piekarnia Ciastkarnia "Jasiek" powstała w 1999 roku mieście Pszczyna, zwanym Perłą Górnego Śląska. Od początku działalności firmy najważniejszym celem była produkcja tradycyjnego pieczywa śląskiego oraz ciast.

Czytaj więcej

Filter Project

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Co nowego?

Wydarzenia z życia naszej Piekarni-Ciastkarni, nowości produktowe, promocje i bieżące informacje. Przekonajcie się co nowego u nas słychać.

Zobacz wszystko

Zobacz wszystko
Zobacz

Mobilne Centrum Sensoryczne - weź udział w badaniu i odbierz nagrodę

Zapraszamy do mobilnego Centrum Sensorycznego - Piekarnia Ciastkarnia Jasiek, ul. Dobrawy 34 w Pszczynie (28 września, godz. 9:00 a 17:00). Weź udział w badaniu nowego produktu i odbierz swój upominek.

Zobacz

Otwarcie nowego punktu przy ul. Dobrawy w Pszczynie

23 października 2014 otworzyliśmy nowy punkt firmowy na Osiedlu Piastów. Stworzyliśmy miejsce, w którym można delektować się świeżo wypiekanym pieczywem oraz znakomitymi ciastami, popijając przy tym włoską kawę.

Zobacz

Nagrody na okrągło z Kołodziejem

Wśród nowości pojawiła się cała rodzina pysznych chlebów "Kołodziej", a razem z nimi promocja dla smakoszy tych chlebów. Kupując chleby "Kołodziej", zbieraj symbole "wiatraka" znajdującego się na banderoli i odbieraj nagrody.

Galeria

Zobaczcie, jak na zdjęciach prezentują się nasze wypieki i inne smaczne frykasy.Zobacz wszystko

Zobacz wszystko
Zobacz

Zobacz zdjęcia pachnące chlebem

Chleb śląski, pieczywo meksykańskie czy bułka serowa? Na który z naszych wypieków nabierzesz apetytu?

Zobacz

Obejrzyj nasze słodkie realizacje

Słodkości, którym trudno się oprzeć! Zobacz nasze ciasta, ciasteczka i torty, które realizujemy również na indywidualne zamówienia.

Zobacz

Odwiedź nasze miejsca, które warto zobaczyć

Zobacz jakie frykasy czekają na Ciebie w COFFEE BISTRO, przekonaj się dlaczego jest to tak wyjątkowe miejsce.